Викладачі кафедри взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

11–12 жовтня 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Професійна підготовка фахівців у вимірі нових освітніх реалій», організована кафедрою професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

У ній взяли активну участь викладачі кафедри педагогіки початкової освіти. Зокрема, завідувач кафедри Марія Оліяр виступила модератором роботи секції 3 «Традиції й інновації: творча спадщина В. Сухомлинського крізь призму пріоритетів професійної підготовки фахівців (до 100-річчя від дня народження педагога); професор Олена Будник – модератором роботи секції 4 «Нова українська школа й інклюзивна освіта».

Практична частина конференції відбулася 12 жовтня у Яворівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області. Педагогам школи було вручено колективні монографії «Гірська школа: сучасні виклики і перспективи розвитку (2017 р.) та «Гірська школа в умовах реформування системи освіти: компетентнісний вектор» (2018 р.), підготовлені викладачами кафедри педагогіки початкової освіти в рамках проекту «Гірська школа. Стан. Проблеми. Перспективи розвитку».