Участь викладачів кафедри у профорієнтаційному заході «День майбутньої освіти та кар’єри»

26 жовтня 2018 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся профорієнтаційний захід «День майбутньої освіти та кар’єри», у якому взяли участь викладачі кафедр педагогічного факультету, а саме доцент кафедри педагогіки початкової освіти Довгий О.Я. Олег Ярославович розповідав присутнім про переваги спеціальності «Початкова освіта», особливу увагу звернув на спеціалізації цієї спеціальності. Абітурієнти отримали інформацію про предмети ЗНО, вартість навчання, можливість отримання подвійних дипломів, індивідуальні графіки студентів стаціонару у випадку їхнього працевлаштування. Майбутні студенти також отримали інформаційні буклети про педагогічний факультет.