Відкриття Тижня інклюзії в університеті

Кафедра педагогіки початкової освіти стала співорганізатором  Тижня інклюзії  в Прикарпатському університету, який відбуватиметься  за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні з 29 жовтня до 3 листопада 2018. Відкриваючи захід, завідувач кафедри педагогіки початкової освіти Марія Оліяр зазначила, що інклюзія –  це вимога часу, складова гуманітарної політики кожної сучасної країни, в тому числі США та України, а тому  одним із ключових напрямів спільної ініціативи науковців обох країн є  підтримка розробки та впровадження ефективної  політики у сфері інклюзивної освіти. Цікавою  і глибоко пізнавальною була публічна лекція  (talking-to) «(Не)присутність Іншого в літературі»  доктора філологічних наук, професора кафедри педагогіки початкової освіти Ольги Деркачової.