Ярмарок професій

22 листопада 2018 року Івано-Франківським міським центром зайнятості проведено ярмарок професій на базі Професійного будівельного ліцею, метою якого було допомоги школярам у виборі майбутнього фаху, ознайомлення з навчальними закладами міста Івано-Франківська.

На даний захід запрошено учнів  та вчителів загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська, представників професійно-технічних та вищих  закладів освіти.

Серед учасників заходу були доценти кафедри педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Олег Ярославович Довгий та Лариса Богданівна Наконечна. Науково-педагогічні працівники кафедри розповіли старшокласникам повну інформацію про спеціальність «Початкова освіта», широкий ряд спеціалізацій, міжнародні зв’язки, можливість отримання подвійних дипломів, перспективи працевлаштування та ін.… Учні отримали рекламні буклети, брошури, друковані матеріали інформацією про Педагогічний факультет.