Викладачі кафедри пройшли міжнародні стажування

Упродовж листопада-грудня 2018 р. троє викладачів кафедри пройшли міжнародні стажування. Зокрема, завідувач кафедри, д.п.н. М.П. Оліяр з 21 листопада до 21 грудня 2018 р. та доцент Г.А. Русин з 18 листопада до 18 грудня 2018 р. перебували на стажуванні у Державній вищій професійній школі в м. Хелмі (Республіка Польща). Мета стажування – підвищення професійних навичок шляхом оновлення теоретичних та практичних знань про сучасні методи навчання у початковій школі, ознайомлення з інформаційними та комунікаційними технологіями навчання у Державній вищій професійній школі в м. Хелмі, вивчення досвіду викладачів університету щодо впровадження найкращих навчально-вихованих досягнень у науці і техніці; засвоєння продуктивного зарубіжного досвіду у сфері вищої педагогічної освіти; підготовка та оновлення навчально-методичних матеріалів для магістрів спеціальності «Початкова освіта»; ознайомлення з особливостями роботи з обдарованими студентами; забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактівз польськими колегами.

Доцент І.Б.Червінська з 9 грудня до 28 грудня 2018 р. перебувала на стажуванні в Центрі співробітництва та розвитку при Посольстві Ізраїлю. Тема стажування –  «Техно-педагогіка в системі вищої освіти».