Захист виробничої асистентської практики

12 квітня 2019 року на кафедрі педагогіки початкової освіти відбулася звітна конференція за результатами  проходження виробничої асистентської практики магістрантів денної та заочної форм навчання спеціальності «Початкова освіта». Протягом чотирьох тижнів практиканти мали можливість ознайомитися із навчально-методичною та організаційно-виховною роботою викладача закладу вищої освіти, поглиблити свої теоретичні знання із педагогічних дисциплін, виконувати професійні обов’язки викладача, що сприяло формуванню у них методичних умінь викладання відповідних навчальних дисциплін у системі вищої школи, а також професійного і педагогічного спілкування зі студентською аудиторією.

Результати проходження практики студенти представили у формі звіту, доповіді та презентації. Під час захисту магістранти демонстрували фото, де вони працювали зі студентами на лекційних та практичних заняттях, ділилися враженнями, своїми думками про навчальну, виховну та наукову роботу у виші, розповідали про труднощі, з якими довелось зустрітися та способи їх подолання. На захисті були присутні завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, доктор педагогічних наук, доцент Оліяр М.П., факультетський керівник практики, канд.пед. наук, доцент Копчук-Кашецька М.С., канд.пед. наук, доцент Цюняк О.П.  Процедура захисту практики також передбачала відповіді на запитання, які стосувалися виконання завдань програми практики. Студенти виявили уміння і навички самостійно проектувати і здійснювати професійну діяльність у рамках обраного напряму підготовки.