Участь викладачів кафедри у науково-методичному семінарі «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА:СПІВПРАЦЯ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ ЯК ПІДГРУНТЯ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ УЧИТЕЛІВ»

10 квітня 2019 р. у загальноосвітній школі № 2 м. Бурштина відбувся науково-методичний семінар, у якому взяли участь завідувач кафедри педагогіки початкової освіти Марія Оліяр, доктор пед. наук, професор кафедри Наталія Благун, доценти ІннаЧервінська, Галина Русин, Ірина Гуменюк.

Семінар розпочався із презентації навчального закладу. Учасники мали нагоду відвідати серію уроків (1-Б клас, предмет «Я досліджуюсвіт» на засадах Концепції нової української школи – вчительСеньків Г.С.; 1-А клас – урок з предмету «Я пізнаю світ» за програмою «Інтелект України» – вчитель Янишіська Н.В.; 3-А клас, інтегрований урок позакласного читання з елементами трудового навчання – вчитель Куч Л.Б.; заняття з дитиною з особливими потребами – практичний психолог  Скирко Л.М.; 8-Б клас, урок біології з використанням платформи Classtime – вчительДирда О.В.; 7-А клас – урок з української літератури (віртуальнаподорож) – учитель Белицька Г.Д.).

Відбулася презентація діяльності школи в проекті «Енергоефективні школи: нова генерація».

Науковці та педагоги обмінялися ідеями щодо напрямів співпраці кафедр Прикарпатського університету та закладів середньої освіти, шляхів підвищення якості професійної підготовки учителів.

Доцент кафедри Володимир Мицько провів з учасниками семінару тренінг на тему «Критерії діагностики соціальної тривоги»; Юрій Сидорик – тренінг на тему  «Поведінкові розлади».

Учасники семінару щиро подякували директору Бурштинської школи № 2 Наталії Бойчук, директору Енергетичного коледжу Олександру Джурі за чудову організацію заходу та висловили сподівання на подальшу продуктивну співпрацю.