Захист виробничої практики

23 квітня 2019 р. на Педагогічному факультеті відбувся захист виробничої практики студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта». Під час практики студенти мали можливість ознайомитись із навчальною, методичною та організаційно-виховною роботою вчителя, поглиблити і розширити теоретичні знання із фахових та психолого-педагогічних дисциплін, застосовувати їх у вирішенні конкретних педагогічних завдань, виконувати професійні обов’язки вчителя початкових класів.

На захисті були присутні завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, доктор педагогічних наук, доцент Оліяр М.П., доктор педагогічних наук, професор Благун Н.М., факультетський керівник практики, кандидат педагогічних наук, доцент Ілійчук Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент Кіліченко О.І., кандидат педагогічних наук, доцент Червінська І.Б., кандидат педагогічних наук, доцент Русин Г.А., кандидат філологічних наук, доцент Воробець О.Д. У процесі захисту студенти демонстрували високий рівень фахової підготовки, творчий підхід до вирішення педагогічних ситуацій, показували фотозвіти та відеопрезентації своєї діяльності на базах практики, ділилися враженнями і думками щодо успішної реалізації професійних функцій вчителя початкових класів у процесі проходження практики.

Виробнича практика студентів 3 курсу стала фундаментом для формування готовності майбутніх фахівців до здійснення педагогічної діяльності, потреби здобувати і застосовувати нові знання, уміння та навички, засвоювати і використовувати у майбутній педагогічній діяльності передовий досвід вчителів початкових класів.