Педагогічний бранч

23 квітня 2019 року відбувся педагогічний бранч із вчителем Івано-Франківської загальноосвітньої школи №18, тренеркою Нової української школи Олесею Дибовською. У невимушеній атмосфері присутні викладачі кафедри педагогіки початкової освіти та студенти  напряму підготовки “Початкова освіта”знайомилися із концепцією Нової української школи та обговорювали особливості формувального оцінювання здобувачів освіти, створення комфортного фізичного і психологічного середовища, педагогіку партнерства та перспективи інклюзивної освіти. Також майбутні вчителі роздумували про мотивацію у системі «учень-вчитель-батьки» та, відповідно, самомотивацію студентів до професійної діяльності. Організаторка педагогічного бранчу професор кафедри Ольга Деркачова, модераторка – Соломія Ушневич”.