Духовні зустрічі з молоддю

Уже стало традицією на Педагогічному факультеті ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника» напередодні Великодня проводити тиждень Духовної Віднови, організатором якого є кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки початкової освіти Марія Копчук-Кашецька.

З 16 по 25 квітня 2019 року, студенти та викладачі закладу мали нагоду долучитися до низки запланованих заходів, у яких взяли участь і представники духовенства Івано-Франківської АрхієпархіїТож в перший день віднови на зустріч із молоддю завітав отець Михайло Віхоть, який поблагословив студентів та побажав, щоб кожний з них пережив впродовж тижня справжню віднову духовного життя і наблизився до Бога.

Перед майбутніми педагогами з лекцією «Сповідь» виступили отець Зеновій Слоїк та семінаристи Івано-Франківського Богословського університету імені Івана Золотоустого.

Завершився тиждень Духовної Віднови Хресною дорогою. Отець Зеновій Слоїк побажав, щоб і надалі проведення таких тижнів Духовної віднови наповнили серця молодих людей: вірою, добротою, милосердям та прагненням пізнати живого Христа.