Захід, приурочений прийняттю закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

25 квітня 2019 року  на педагогічному факультеті відбулось цікаве дійство, приурочене прийняттю закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Підсумкове заняття з ОКТМ, проведене в групі ПО-11 під керівництвом доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки початкової освіти Благун Н.М. у нетрадиційній формі – поетичній світлиці, подарувало гарний настрій усім присутнім. Ведуча програми Гнатюк Діана. спрямувала роботу студентів на розкриття багатства та величі української мови, основних її комунікативних якостей. Студенти декламували поезії Лесі Українки, Ліни Костенко, Петра Маги, Наталії Благун. Особливі емоції викликало виразне читання у виконанні Половко Світлани, Івасюк Анни-Марії, Коханої Алли, Томин Ірини та виконання пісні Гундяк Іриною та Драгонюк Русланою. Родзинкою поетичної світлиці стала виставка творів українських поетів, підготовлена Кушнір Л.П. та Винник М.Й.