Зустріч студентів із актором драми і кіно, диктором радіо і телебачення Сергієм Лазановським

Днями відбулася зустріч студентів спеціальності «Початкова освіта» із актором драми і кіно, диктором радіо і телебачення Сергієм Лазановським. Емоції присутніх важко описати словами, оскільки розповідь гостя про особливості акторської професії поступово перетворилася у пізнавальне, цікаве та креативне спілкування із «початківцями» і викладачами. Говорили про різне: про важливість для студента самоосвіти та отримання знань в університеті; про відповідальність за власний вибір; про експерименти у професійній діяльності; про кохання; про … багато іншого.«Харизматичний, світлий, мудрий і ерудований, справжній професіонал своєї справи», ‒ так висловилася про Сергія модераторка проекту Лариса Сливка. Дещо із сказаного Сергієм Лазановським можна сформулювати у такі меседжі: «сенс навчання в університеті ‒ накопичувати якомога більше знань», «педагогічна діяльність є універсальною, вона пронизує усі інші професії», «особистість, яка розвиває власні здібності, притягує, зацікавлює людей, з нею завжди хочуть спілкуватися», «необхідно прагнути до того, щоб бути задоволеним своєю професією з ранку і до ночі», «важливим у житті є випадок і ним треба скористатися».