Участь викладачів кафедри та студентів у Міжнародному фестивалі “Карпатський простір”

3-5 травня відбувся вчетверте міжнародний фестиваль “Карпатський простір”, в якому взяли участь професорка кафедри Деркачова Ольга та студенти другого і четвертого курсу педагогічного факультету. О.С. Деркачова була однією з кураторів Літературної локації цього фестивалю. Під час фестивальних днів студенти мали можливість ближче познайомитися з такими непересічними особистостями, як Йоанна Ягелло, Юрій Андрухович, Володимир Єшкілєв, Тарас Прохасько, Христина Сирова, Вікторія Амеліна, Іван Монолатій, Володимир Павлів, Андрій Павлишин, а також взяти участь у дискусіях та круглих столах фестивалю. Наші студенти також надавали неабияку допомогу в організації літературної локації, а також опікувалися запрошеними гостями та проводили їм екскурсії містом.