Інформаційний день Програми Європейського Союзу “Еразмус+” в університеті

Викладачі кафедри професори Оліяр М.П., Будник О.Б., доцент Близнюк Т.О. взяли участь у Інформаційному дні Програми Європейського Союзу Еразмус+, який відбувся 21 травня у нашому університеті. Учасниками заходу стали викладачі та студенти. Можливості Програми Еразмус+ для студентів та молоді, проекти з міжнародної кредитної мобільності, з розвитку потенціалу учасникам заходу презентувала менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні Вероніка Ткаченко. ”Еразмус+” – це Програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує мобільність, проекти співпраці, партнерства і заходи у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Вона складається із таких напрямків: KA1: Mобільність: академічна мобільність, молодіжний обмін; КA2: Співпраця задля розвитку інновацій та обміну успішними практиками: розвиток потенціалу у сфері вищої освіти / молоді, стратегічні партнерства, альянси знань; KA3: Підтримка реформ (вища освіта, молодь); ЖАН МОНЕ (навчання, дослідження, обмін знаннями) та СПОРТ”, – зазначила Вероніка Ткаченко. Вона також розповіла, що Бюджет програми на 2014-2020 рр. складає 14,7 млрд.євро. Під час презентації Вероніка Ткаченко звернула особливу увагу на результати конкурсної програми Еразмус+ за 2014-2018 рр. для України. В контексті цього менеджер зазначила, що Програмою підтримано,зокрема, 30 проектів співпраці з розвитку потенціалу у сфері вищої освіти, із них 4 проекти реалізовано в Прикарпатському національному університеті.

У рамках програми заходу Вероніка Ткаченко також розповіла присутнім як взяти участь у Програмі Еразмус+ з різних напрямків, як подати проектну заявку, тощо.

Детальніше про Програму Європейського Союзу “Еразмус+” можна дізнатися за посиланням: https://erasmusplus.org.ua/