Освітній інтенсив за програмою міжнародного проекту MoPED

Учасник академічної групи міжнародного проекту програми ЄС ERASMUS+ КА2 – № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED», доцент кафедри педагогіки початкової освіти Інна Червінська взяла участь у навчальних тренінгах і семінарах, спрямованих на вдосконалення фахової майстерності, медіаосвітньої грамотності та цифрової компетентності, які проходили в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Під час тренінгових занять учасники ознайомилися з методикою формування дизайнерського середовища закладів освіти, технологіями формування критичного мислення та основами медіаграмотності.

Освітній інтенсив передбачав індивідуальне виконання проектних завдань, роботу у парах і малих групах й був спрямований на розробку міні-проектів. Кожна команда презентувала підготовленіпродукти спільної діяльності, обговорення яких викликало жваву дискусію.

Як зазначила учасник академічної групи проекту, доцент Інна Червінська, організація тренінгових занять такого високого професійного рівня, представлення інноваційних європейських практик модернізації вищої освіти сприятиме кращому опануваннюдосвіду і напрацювань польських партнерів міжнародного проекту зКраківської гірничо-металургійної академії. А отримані знання знайдуть гідне втілення в освітньому процесі нашого університету та будуть сприяти успішній реалізації Концепції Нової української школи.

По завершенні тренінгових занять усі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, здобули цікавий досвід та нових друзів.