Тематичний захід “Булінг – проблема сучасності”

Булінг – небажана агресивна поведінка дітей шкільного віку, яка призводить до цькування дитини іншою дитиною або групою дітей з метою приниження, залякування та демонстрації сили. Що таке булінг, чому виникає таке явище, та як діяти коли булять Вас, або як чинити в ситуації коли Ви бачите, як булять когось іншого? З метою роз’яснення цих та інших питань 20 травня 2019 р.  з ініціативи доцента кафедри Галини Русин відбулася зустріч студентів 3 курсу напряму підготовки «Початкова освіта» з представницею громадської організації «Родина Кольпінга на Прикарпатті» Тетяною Фученко. п.Тетяна ознайомила присутніх  із актуальною проблемою сучасності  – «шкільним булінгом» та представила статистику даної проблеми в Україні, зокрема: 25% школярів – зазнали цькувань, 48% – ніколи не розповідали про пережите, 67 % – дітей були жертвами, або свідками булінгу. Доповідач охарактеризувала основні види та особливості булінгу в школі. Разом із студентами визначила основні мотиви булінгу. Також майбутні педагоги мали гарну нагоду виконати цікаве практичне завдання – відтворити події, які розкриваються у «Казці про скріпку». На основі опрацюваного матеріалу студенти сформулювали «поради для майбутніх вчителів», які допомагають вирішити проблему булінгу у школі. Зустріч була емоційно насиченою. Студенти уважно слухали доповідача, ставили запитання, дискутували.