Фестиваль науки

Викладачі кафедри педагогіки початкової освіти та студенти спеціальності «Початкова освіта» взяли участь у «Фестивалі науки». Захід відбувся 25  травня на Вічевому майдані. Урочисто відкрив свято науки ректор університету, професор Ігор Цепенда. Ректор зазначив, що «Сьогодні Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника традиційно влаштовує свято для івано-франківців. Наші викладачі та студенти презентують свої нові здобутки, проекти. Це свято також є доброю нагодою зацікавити наукою майбутніх абітурієнтів. То ж, бажаю усім гостям нашого заходу цікаво провести час». У рамках програми фестивалю відбулися презентації Інститутів та факультетів університету, під час яких учасники свята мали чудову нагоду побачити демонстраційно-наукові експерименти та досліди. Науковий фестиваль супроводжувався концертною програмою.

Різноманітну програму свята підготували і наші студенти під керівництвом професора кафедри Деркачової О.С. Цікавими були настільні  ігри та лепбуки, розроблені майбутніми педагогами – студентами ІІ та ІУ курсів Педагогічного факультету. Всі охочі могли перевірити свої знання з української мови, ознайомитися з новинками книговидавництва.