“День кар’єри” у форматі “Третього Наукового пікніка” у Богородчанах

3 жовтня 2019 року Богородчанська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, ГО «Консалтингові технології», Богородчанською РДА на території Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 провели масовий профорієнтаційний захід «День кар’єри» у форматі «Третього Наукового пікніка” в Богородчанському районі «Вибирай професію цікаво – примножуй світ відкриттям!». У заході взяли участь більше  700 учасників, серед яких учні, їхні батьки та педагогічні працівники загальноосвітніх шкіл Богородчанського та Тисменицького районів. Біля тридцяти локацій навчальних закладів, підприємств та служб області зацікавлювали, мотивували, привертали увагу молоді представленими професіями, дослідами, експериментами, винаходами, видами трудової діяльності, майстер-класами. Від кафедри педагогіки початкової освіти у цьому заході взяв участь доцент Довгий Олег Ярославович. У формі вільного спілкування, він ознайомлював потенційних наших абітурієнтів, а саме – випускників шкіл Богородчанського та Тисменицького районів, з перевагами педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а також – роздавав їм буклети з короткою інформацією про факультет.