Участь у акції «Запали свічку пам’яті»

20 листопада 2019 р. у Меморіальному сквері Івано-Франківська відбулася акція «Запали свічку пам’яті». Захід приурочили Дню пам’яті жертв голодоморів.  Участь в акції взяли доцент кафедри Копчук-Кашецька М.С. та першокурсники педагогічного факультету. Захід розпочався поминальною ходою учасників від пам’ятника Івану Франку до каплиці в Меморіальному сквері. Тут о.Ігор відслужив поминальну панахиду за невинно убієнними, закатованими голодною смертю українцями. З короткою промовою перед учасниками акції виступив декан факультету туризму, професор Володимир Великочий. Він відзначив, що в історії ХХ-го століття Голодомор 1932–33 років в Україні посідає особливе місце, оскільки він був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а цілеспрямовано застосований тоталітарною владою на винищення українського селянства.

Учасники акції хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв геноциду українського народу. На завершення заходу присутні запалили свічки.