Перегляд вистави “Оскар і Рожева Пані”

8 грудня 2019 р. доцент кафедри Ілійчук Л.В. зі студентами групи ПО-21 Педагогічного факультету відвідали виставу «Оскар і Рожева Пані» у Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. Це історія про невиліковно хвору дитину, яка пише листи Богу про спасіння душі. Оскару всього десять, але йому вже нема на що сподіватись, адже страшний діагноз безжально перекреслив маленьке життя. Попереду 12 днів зневіри і розпачу. Рожева Пані – посередниця між Богом і Людиною, дивлячись на муки хлопчика, пропонує йому захоплюючу гру – кожен день писати листи Богу. Відкриваючи Бога для Оскара, вона знаходить його сама. Постановка «Оскар і Рожева Пані» – благодійна. Творці вистави прагнуть привернути увагу людей до паліативної допомоги хворим, яких лікарі вже не в змозі врятувати.