Виставка творчих робіт учасників гуртка «Науковий хаос»

На педагогічному факультеті упродовж останніх двох тижнів тривала виставка творчих робіт студентів-першокурсників-членів творчого гуртка «Науковий хаос» (науковий керівник – доцент кафедри педагогіки початкової освіти Матвеєва Н.О.).

На виставці представлені роботи, виконані власноруч членами творчого гуртка педагогічного спрямування. Так, студенти шляхом презентування творчих продуктів власної діяльності продемонстрували свої інтелектуальні здібності, творчий потенціал та креативність, винахідливість, нестандартне мислення. Цікаві та змістовні роботи засвідчили глибокий інтерес учасників до звичаїв та обрядів українського народу, козацької педагогіки, культурної спадщини та історії рідного краю. Майбутні фахівці продемонстрували належні знання з основ педагогіки, уміння та навички їх використання на практиці, відповідний рівень педагогічних здібностей.