Акція “Напиши листівку воїну”

Військові журналісти Львівського офісу провели повномасштабну акцію до Дня Збройних Сил України. Протягом кількох тижнів мешканці Львова, які відвідували Наукову бібліотеку ЛНУ імені Франка, учні шкіл, студенти та педагогічні колективи Київщини, Донеччини, Івано-Франківщини, що відгукнулись на заклик військових журналістів, волонтери та просто небайдужі громадяни могли підписати поштівку для воїнів на передову.

До акції долучилися і студентки 3 курсу педагогічного факультету під керівництвом професорки кафедри педагогіки початкової освіти Ольги Деркачової. Студентки радо відгукнулися на пропозицію підписати воїну листівку. У привітаннях-побажаннях на поштівках вони висловлювали свою вдячність за можливість спокійно навчатися, жити у затишному світі, а також бажали якнайшвидшого повернення з передової.