Вічна пам’ять

5 грудня 2019 року на 65-му році життя передчасно перестало битися серце доцентки кафедри педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету, кандидатки фізико-математичних наук,

ТКАЧУК  ОРИСІ  МИКОЛАЇВНИ

Колектив кафедри педагогіки початкової освіти глибоко сумують з приводу смерті колеги та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійної. Ми працювали пліч-о-пліч з Орисею Миколаївною багато років. Професіонал з великої літери, мудрий, вимогливий викладач, добра наставниця для студентів, велика трудівниця. Світла, мудра, високоморальна, порядна, чесна людина. Витончена, інтелігентна, красива жінка. Добра подруга, яка завжди підставляла плече в скрутний час. Чудова любляча мати, дружина, сестра. Такою ми запамятаємо Орисю Миколаївну назавжди.

Важко передати словами почуття втрати. Просимо родину прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з вами.