Зустріч з учнями ліцею “Інтелект” у м. Снятин

27 лютого асистент кафедри Катерина Фомін разом з викладачами університету на чолі з ректором Цепендою Ігорем Євгеновичем з метою професійного самовизначення молоді презентували учням ліцею “Інтелект” та іншим випускникам міста Снятина переваги навчання в одному з найпрестижніших університетів України ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”. Зустріч була плідною (підписано договір про співпрацю між університетом в особі ректора та ліцеєм “Інтелект”) та цікавою (учні презентували концертну програму). З вітальним словом виступило керівництво міської адміністрації м.Снятина. Ректор університету ознайомив учнів з перевагами спеціальностей пропонованих університетом, перспективами міжнародних подвійних  дипломів, новітніми технологіями навчання. Проректор з науково-педагогічної роботи Руслан Ігорович Запухляк поточнив умови вступної кампанії, перспективи майбутнього працевлаштування. Викладачі педагогічного факультету радо запрошували старшокласників до вузу, переконуючи у важливості професії педагога і перспективах особистісного розвитку.