Викладачі кафедри провели інтегроване заняття для студентів університетів Івано-Франківська

У Центрі інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” доценткою кафедри педагогіки початкової освіти Тетяною Близнюк, професоркою кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Тетяною Качак та доценткою Наталією Литвин (ІФНТУНГ) проведено інтегроване заняття міжкультурної взаємодії «Казки народів світу. Традиції дитинства». Учасниками заняття стали студенти педагогічного факультету Прикарпатського університету та студенти-іноземці ІФНТУНГ. Інтегровано дисципліни “Дитяча література та методика навчання літературного читання”, “Українська мова як іноземна”, “Англійська література для дітей”. Зустріч розпочалася зі знайомства. Гра “правда чи неправда”, цікаві факти про себе – чудові й веселі способи швидко познайомитися. Далі розповідь про казки доповнили перегляди коротких фрагментів мультфільмів за мотивами німецької, англійської, турецької казок. Під час заняття студенти мали чудову нагоду переглянути виставку книг серії “Казки народів світу”, яку підготувала Ірина Шевчук, бібліотекарка Наукової бібліотеки Прикарпатського університету. У ході заняття доцентка Тетяна Близнюк створила і проаналізувала хмарку ключових слів, які запропонували студенти, практикуючи роботу з цифровими технологіями. Використовуючи qr-коди, провели опитування і дізналися про враження студентів і їхні думки щодо актуальності такого заняття.