Участь викладачів кафедри у міжвузівському онлайн-вебінарі з елементами майстер-класу «Українська писанка в сучасному освітньому просторі».

15 квітня 2020 року викладачі кафедри педагогіки початкової освіти взяли участь у проведенні міжвузівського онлайн-вебінару з елементами майстер-класу «Українська писанка в сучасному освітньому просторі». Питання вебінару об’єднало в режимі онлайн науковців, завідувачів відділами освіти, директорів та творчих педагогів гірських шкіл, магістрантів, студентів з трьох регіонів України – Буковини, Прикарпаття та Полісся. Модератором однієї із секцій – «Педагогічний потенціал української традиційної писанки» – виступила  завідувачка творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри педагогіки початкової освіти Інна Червінська. До роботи  долучилося понад 60 доповідачів. Під час роботи інтерактивного онлайн-вебінару всі учасники дійства мали можливість почути про давні родинні традиції писанкарства, ознайомитися з орнаментальною мовою гуцульської писанки, вивчити досвід використання етнокультурного потенціалу української писанки в освітньому процесі сучасних шкіл та закладів вищої освіти, приєднатися до майстер-класу з розпису великодніх писанок, послухати коломийки, здійснити віртуальну подорож музеями в Україні та світі.