Розпочалися «Цікаві канікули – 2020» в Університеті обдарованої дитини

Уже четвертий рік поспіль Навчально-методичний центр «Університет обдарованої дитини» (УОД), що діє при Науковому парку Прикарпатського національного університету, гостинно запросив школярів міста та області провести цікаве дозвілля. Цьогоріч – в режимі онлайн.

Проєкт «Цікаві канікули – 2020» в Університеті обдарованої дитини триватиме до кінця червня місяця. Як зазначила його очільниця, професорка кафедри педагогіки початкової освіти Галина Білавич, цьогорічне гасло – Університет Об’єднує Дітей! Команда волонтерів УОДу (а це 80 осіб, які працюють на засадах коучингу) подбає про те, щоб «Цікаві канікули-2020» стали для юних учасників проєкту змістовними.

Традиційно відбулося свято відкриття. Під час онлайн-урочистостей учасників проєкту привітав проректор з науково-педагогічної роботи університету Сергій Шарин, який, зокрема, зазначив, що Університет обдарованої дитини – єдиний такого роду в Україні, де є змога дітям всебічно розвиватися, та відзначив велику подвижницьку працю команди волонтерів, які докладають усіх зусиль, щоб дозвілля дітей було цікавим, різноманітним та змістовним. Своєю чергою усі учасники проєкту заспівали гімн Університету обдарованої дитини «Ми всі діти України».