ВИЙШОВ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «ГІРСЬКОЇ ШКОЛИ»

Опубліковано черговий 22 номер наукового фахового видання з педагогічних наук «Гірська школа Українських Карпат».

Це періодичне видання навесні 2020 р. увійшло до категорії Б  реєстру наукових фахових видань України, в якому можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії. Суттєво оновлено склад редакційної колегії видання. До неї ввійшли  відомі вітчизняні та зарубіжні вчені.

Рубрики журналу № 22 (теоретико-педагогічні проблеми сучасної освіти; історико-філософські аспекти педагогічних досліджень; соціокультурний простір регіону Українських Карпат; теоретико-методичні засади професійної підготовки майбутніх педагогів; проблеми навчання і виховання дітей у закладах освіти гірських регіонів) містять актуальні статті, які будуть цікавими науковцям, педагогам, докторантам, аспірантам, педагогічним працівникам гірських шкіл України та зарубіжжя, батьківській громадськості.