Міжнародне науково-педагогічне стажування у Вищій технічній школі м. Катовіце, Республіка Польща

Доктор педагогічних  наук, професор кафедри педагогіки початкової освіти Марія Клепар пройшла  міжнародне науково-педагогічне стажування (25 червня – 4  жовтня 2020 р., 180 годин). Метою науково-педагогічного стажування було  підвищення кваліфікації учасників, оновлення їх теоретичних і практичних знань у зв’язку з підвищенням вимог до рівня кваліфікації та необхідності оволодіння сучасними методами вирішення професійних завдань педагогічними та науково-педагогічними працівниками. Учасники мали змогу ознайомитися з програмами підготовки студентів, інноваційними підходами до організації навчального процесу, зокрема інформаційними та дистанційними навчальними технологіями, а також шляхами забезпечення  академічної мобільності студентів і викладачів, науковими  проектами та науковими виданнями у Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach. Результатом стажування стала підготовка наукової статті та участь у роботі  Міжнародної наукової конференції «The role of information and technology in the construction of the post-coronavirus world» (Вища технічна школа в Катовіце),  підготовка наукового есе для участі в науково-методичному семінарі «Theory and Practice of Individualized Learning» (Вища школа управління і адміністрації в Ополє, Польща),  розробка індивідуального проекту з методики викладання фахових дисциплін.