Лаборант кафедри педагогіки початкової освіти стала стипендіаткою Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень

Вже котрий рік поспіль в університеті відбувається конкурс на здобуття стипендії від Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень. Цьогоріч однією з його переможниць стала наш лаборант кафедри, а також студентка І курсу ОР «Магістр» спеціальності «Початкова освіта» Наталія Котурбаш. Як зазначила сама стипендіатка, це не тільки її перемога, а й усіх близьких людей, які підтримують та вірять в її сили.

У майбутньому кошти стипендії Наталя планує витратити для своєї самоосвіти та саморозвитку: удосконалити рівень англійської мови, відвідати майстеркласи та воркшопи, які сприятимуть формуванню її як майбутнього науковця.

Щиро вітаємо Наталію з її досягненням та бажаємо подальших перемог та успіхів.