КАФЕДРА – СПІВОРГАНІЗАТОР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ

7-8 жовтня 2020 р. викладачі кафедри як співорганізатори взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції  «Тенденції сучасної підготовки майбутніх учителів початкової школи», яка проходила в м. Умань.          Конференція охоплювала такі напрями: 1. Педагогічна освіта в умовах Євроінтеграції. 2. Теоретичні аспекти модернізації освітнього процесу в Україні і за кордоном. 3. Актуальні проблеми підготовки вчителя початкової школи у контексті інтеграційних змін. 4. Розвиток особистості молодшого школяра в умовах реалізації концепції «Нова українська школа». 5. Інтеграція у проблемному колі інноваційного навчання. 6. Неперервна освіта і підготовка фахівців в умовах вищої школи.

У конференції взяли участь доктори пед. наук, професори Галина Білавич, Наталія Благун, доценти Оксана Кіліченко, Інна Червінська, Наталія Матвеєва, Світлана Довбенко, Марія Копчук-Кашецька, Оксана Цюняк, аспірантка Тетяна Данилюк-Клубочкіна, які розкрили актуальні питання профемійної підготовки майбутніх педагогів, організації освітнього процесі в початковій школі.