Вітання з успішним захистом дисертації!

Вітаємо асистента кафедри педагогіки початкової освіти педагогічного факультету

ФОМІН КАТЕРИНУ ВАСИЛІВНУ

з успішним захистом дисертації на тему “Підготовка вчителя початкової школи до організації діалогічного навчання”, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, та присудженням відповідного наукового ступеня (наказ МОН України від 24.09.2020р.) Захист відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради спеціалізованої вченої ради К 35.874.03 у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Будник Олена Богданівна, професор кафедри педагогіки початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор Пріма Раїса Миколаївна, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, завідувач кафедри теорії і методики початкової освіти (м. Луцьк); кандидат педагогічних наук, доцент Яценко Світлана Леонідівна, Житомирський державний університет імені Івана Франка, доцент кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами (м. Житомир).