Викладачка кафедри педагогіки початкової освіти отримала нагороду МОЛОДОЇ і ДИТЯЧОЇ КОРОНАЦІЇ СЛОВА-2020

20 жовтня Міжнародний літературний конкурс Коронація слова оприлюднив імена переможців Молодої і Дитячої Коронацій. У номінації «Приз читацьких симпатій» серед авторів, яких відзначено, – письменниця, професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова Ольга за дитячу повість письменниці «За фіолетовими хмарами».

Як зазначила авторка, «Це соціально-психологічна повість про сучасне. Є лінія майже детективна, де друзі розшукують батька одного з головних героїв. Але в загальному це роман навіть не про пошуки батька, а про дружбу і пошуки самого себе у світі. Коли людина починає дорослішати, їй стає 12-15 років, вона починає з’ясовувати свою місію і роль у світі. Також, йдеться про те, що дорослим варто довіряти своїм дітям і вміти їх чути. Дорослі через надмірну опіку недовіряють їм – власне тут є і про це. Події у повісті завершуються початком війни”.