Викладачі кафедри провели тренінги для науково-педагогічних працівників закладів медичної освіти

21-28 жовтня на базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» відбулися онлайн-тренінги з підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників закладів медичної освіти на тему «Інноваційні технології навчання у закладі вищої освіти», які організували викладачі кафедри педагогіки початкової освіти професорка Олена Будник, доцентки Інна Червінська та Тетяна Близнюк.

У навчаннях, яке проводилося з використанням відеоконференцзв’язку Cisco WebEx, взяли участь 64 учасники – викладачі Івано-Франківського національного медичного університету.

У ході тренінгів обговорено такі питання: сучасні інноваційні процеси у  вищій освіті, цифрові технології навчання та інструменти для оцінювання результатів навчання студентів, використання віртуальних лабораторій для проведення онлайн-експериментів, значення медійної культури для розвитку професійної компетентності медичного працівника, навичок критичного мислення у протидії маніпуляцій і фейків, soft-skills викладача та ін.

Всі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації із зазначенням відповідної кількості годин.