Відбулася чергова інтернет-конференція молодих науковців та студентів

2-3 листопада 2020 р. на кафедрі педагогіки початкової освіти відбулася чергова сьома науково-практична інтернет-конференція молодих науковців та студентів «РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА: СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» (організатор – доц. Кіліченко О.І.). Конференція охопила такі напрями: сучасні проблеми навчання, виховання та розвитку учнів початкової школи; історія освіти: ретроспективний погляд на інновації в навчально-виховному процесі початкової школи; теоретичні та методичні основи розвитку інноваційних процесів в освітньому середовищі початкової школи; компетентнісний підхід в організації освітнього процесу в початковій школі; дитячий садок-школа: актуальні проблеми наступності в національній та європейській освіті; особливості організації інклюзивної освіти учнів молодшого шкільного віку; актуальні проблеми фахової підготовки майбутніх учителів початкової школи.

У конференції взяли участь 226 учасників. Серед них були представники таких ЗВО: ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», м. Івано-Франківськ (56 учасників), Бердянського державного педагогічного університету, м. Бердянськ (4 учасники); Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, м. Чернігів (13 учасників); Київського університету імені Бориса Грінченка, м. Київ (4 учасники); Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ (41 учасник); Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, м. Дрогобич (7 учасників); Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, м. Вінниця (7 учасників); Мукачівського державного університету, м. Мукачево (5 учасників), Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу м. Кам’янець-Подільський (1 учасник); Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, м. Кам’янець-Подільський (16 учасників), ДВНЗ «Ужгородський національний університет», м. Ужгород (5 учасників); Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, м. Полтава (27 учасників); Житомирського державного університету імені Івана Франка, м. Житомир (14 учасників); Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, м. Умань (5 учасників); Ізмаїльського Державного гуманітарного університету, м. Ізмаїл (2 учасники); Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, м. Кропивницький (7 учасників ); Херсонського державного університету, м.Херсон (14 учасників); Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, м. Умань (5 учасників).