В УНІВЕРСИТЕТІ СТВОРЕНО ЦЕНТР СТУДЕНТСЬКОГО РОЗВИТКУ

Нещодавно в університеті створено Центр студентського розвитку – платформу активних, цілеспрямованих та креативних студентів. Керівник центру – випускник Прикарпатського університету  Іван Тимків. Фахівцем центру стала голова студентського сенату педагогічного факультету Наталія Котурбаш. Центр докладе всіх зусиль, щоб студентське життя було змістовним і яскравим. Це організація конкурсів, фестивалів та інших мистецько-культурних подій в університеті. А ще центр допоможе розвинути творчі і креативні навички, які можливо, десь у глибині душі молодої людини досі дрімають.

Команда Центру студентського розвитку запрошує до співпраці творчих та креативних студентів, а також кураторів академічних груп, усіх зацікавлених у тому, щоб студентські роки стали справді незабутніми.

Якщо виникатимуть питання,  звертайтеся до фахівця Центру студентського розвитку Котурбаш Наталії Сергіївни (0964685534).

E-mail: studcenter@pnu.edu.ua