«Кібербулінг, або агресія в інтернеті: способи розпізнання і захист».

24 березня 2021 року, відбувся виховний захід «КІБЕРБУЛІНГ, АБО АГРЕСІЯ В ІНТЕРНЕТІ:  СПОСОБИ РОЗПІЗНАННЯ І ЗАХИСТ». Його провела студентка групи ПО-12м Ірина Терещенко під час виробничої асистентської практики під керівництвом доцента кафедри педагогіки початкової освіти Копчук-Кашецької М.С. в групі ПО-22.

Захід викликав великий інтерес у студентів. Адже небезпека чекає нас в Інтернеті навіть у звичайних, на наш погляд, життєвих ситуаціях. Прогрес – явище різнобічне, яке разом з користю і розвитком несе нові ризики та проблеми. Один із прикладів такої проблеми – кібербулінг. Це досить нове поняття для нашої країни, воно прийшло до нас із Заходу разом із чатами і соціальними мережами.  Про способи його розпізнавання і засоби захисту майбутні педагоги дізналися в процесі виховного заходу.