Доцент Червінська І.Б. пройшла міжнародне наукове стажування

Доцент Інна Червінська пройшла міжнародне наукове стажування у кількості 180 год. за темою «Higher Education in Poland through the prism of educational systems countries of the European Union» (Вища освіта у Польщі крізь призму освітніх систем країн Європейського Союзу). Термін стажування: 11 січня по 23 березня 2021 року на базі факультет суспільних наук Університету міжнародних відносин та соціальних комунікацій, (м. Хелм, Республіка Польща), (сертифікат № 397). Програма стажування включала ознайомлення з організацією освітнього і наукового процесу в Польщі, з навчальними планами, робочими програми, користування цифровими засобами під час навчання, а також ознайомлення з напрямами наукових досліджень, з методами ведення лекцій, тематикою дипломних робіт і з елементами європейської системи оцінок (ЄКТС), яку використовують європейські ЗВО. Цікавий досвід зарубіжних колег щодо нових спеціальностей, які затребувані на ринку освітніх послуг. Це, зокрема: у рамках навчання ІІ циклу «Педагогіка» магістр/студент може обрати такі спеціальності: оборона освіта та громадська безпека; кримінально-криміналістична педагогіка; догляд та виховна педагогіка; консультування щодо; кар’єри; психологія праці та управління персоналом та ін.