Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. взяла участь у міжнародному онлайн-стажуванні.

Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. взяла участь у міжнародному онлайн-стажуванні «Дистанційна освіта: інновації та цифрові технології» з 8 лютого по 26 березня 2021 року. Стажування проходило на базі WSB-NLU (WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU – NATIONAL LOUIS UNIVERSITY, Nowy Sącz, Польща).

Серед прослуханих тем були наступні: «Дистанційна освіта: досвід та перспективи», «Дистанційна освіта у дії: дистанційні платформи», «Робота викладача з використанням цифрових технологій», «Використання цифрових технологій у дистанційному навчанні» тощо.

Деркачова О. С. отримала сертифікат, що засвідчує успішне проходження міжнародного науково-педагогічного стажування обсягом 180 годин (6 кредитів).