Профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів Калуського ліцею № 2

30 березня викладачі кафедри педагогіки початкової освіти провели зустріч з учнями 10-11 класів Калуського ліцею № 2. Модератор зустрічі – доцент кафедри педагогіки початкової освіти Г.А. Русин.

На зустріч були запрошені учителі ліцею, класні керівники, зокрема класний керівник 10-А класу Євгенія Петрівна Сліпець, класний керівник 11-А класу Лілія Євгенівна Гудяк, батьки учнів.

Зустріч розпочато з відеозвернення ректора ПНУ, доктора політичних наук, професора І.Є. Цепенди до випускників. Завідувач кафедри  педагогіки початкової освіти, професор М.П. Оліяр розкрила переваги професії вчителя початкової школи, запросила учнів та вчителів узяти участь у  Всеукраїнській науково-практичній конференції “Психолого-педагогічні аспекти творчості Василя Стефаника (до 150-річчя від дня народження)”.

До слова була запрошена колишня учениця ліцею, доктор філологічних наук, професор О.С. Деркачова, яка наочно провела екскурсію по території університету для учнів та розповіла про свій професійний вибір і шлях становлення як науковця в Прикарпатському університеті, навела особистий приклад вибору навчання в ПНУ.

Модератор зустрічі доцент Г.А. Русин  продемонструвала презентацію спеціальності «Початкова освіта» та надала адреси й посилання, за якими  учні можуть  отримати достовірну інформацію про вступ до ПНУ та майбутнє навчання.

На завершення зустрічі доцент Г.А. Русин подякувала директору Калуського ліцею № 2 Н. Ф. Овсеєнко, класним керівникам Є. П. Сліпець,
Л. Є. Гундяк за сприяння і допомогу в організації зустрічі.