Профорієнтаційна робота зі студентами Івано-Франківського фахового коледжу

31 березня 2021року доцент кафедри Довбенко С.Ю. провела зустріч зі студентами групи ДО-44 Івано-Франківського фахового коледжу.

Метою зустрічі  було ознайомити студентів з особливостями вступу до Прикарпатського національного університету для здобуття вищої освіти після отримання диплома молодшого спеціаліста. Студентам надана інформація,адреси,посилання  щодо вступу і майбутнього навчання.

Також,своїм професійним успіхом поділилася випускниця коледжу,випускниця Прикарпатського університету, а тепер вчитель початкової школи ліцею № 25 Лілія Николин. Вона наголосила на особливостях професії вчителя, можливостях реалізувати себе під час навчання в університеті.

У підсумку зустрічі було з’ясовано, що 16  із 22 студентів групи ДО-44 мають намір  здобувати вищу освіту в Прикарпатському національному університеті.