Відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч зі школярами Чернівеччини

09 квітня 2021р. доценти кафедри педагогіки початкової освіти Кіліченко О.І. та Матвеєва Н.О. провели зустріч з випускниками Мамаївського НВК №1 Чернівецької області за участю завуча з виховної роботи Грубер Оксани Корніївни.

Під час зустрічі викладачі кафедри розповідали про різні спеціальності, які можна здобути у Прикарпатськогому національному університеті імені Василя Стефаника, й зокрема на Педагогічному факультеті; розкрили особливості практичної роботи вчителя початкових класів, наголосили на  перевагах цього фаху.

Зустріч продемонструвала, що учасники-школярі закладу зацікавилися професією учителя, прагнуть надалі підтримувати зв’язки з кафедрою педагогіки початкової освіти шляхом участі в інших онлайн-заходах (під час зустрічі відбувся обмін контактами з обох сторін) та розкривати для себе нові можливості професійного самовизначення.