Звітна науково-практична конференція за результатами виробничої практики

9 квітня 2021 р. відбулася звітна науково-практична конференція із  захисту матеріалів педагогічної (виробничої) практики студентів III курсу заочної форми навчання педагогічного факультету (керівник-методист практики – доцент Матвеєва Н.О.). У заході взялили участь представники адміністрації навчальних закладів Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей – стейкхолдери:  Кічіряк Марія Дмитрівна – директор Голошинської початкової школи Білоберезівської селищної ради; Максимків Леся Степанівна – завуч Новострілищанського ліцею імені Миколи Лебедя Бібрського р-ну, Пархуць Володимир Дмитрович – завуч Конюшківського ліцею I-III ступенів, Мороз Мирослава Іванівна – завуч Пшеничниківської гімназії та ін.

Керівники шкіл, викладачі-методисти кафедри та студенти-практиканти заочної форми навчання педагогічного факультету обмінювались думками та враженнями, ділилися здобутим досвідом практичної діяльності; акцентували увагу на труднощах у роботі з учнями та шляхах їх подолання на даному етапі; визначали пріоритетні напрями реформування початкової школи у світлі вимог Концепції НУШ. Зокрема, у цікавих доповідях майбутніх фахівців розкрито специфіку та особливості професійної діяльності сучасного учителя в умовах карантинних обмежень, різні аспекти організації освітнього середовища та адаптації його до потреб кожного без винятку молодшого школяра.

Позитивні емоції та обмін досвідом сприяли  атмосфері творчої співпраці між учасниками конференції. Закладено підґрунтя подальшої тісної співпраці з адміністрацією та вчителями-практиками шкіл. Керівники ЗЗСО  високо оцінили практичну роботу студентів, накреслили шляхи подальшої співпраці.