ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

30 квітня 2021 р. доцентом кафедри педагогіки початкової освіти Ілійчук Л.В. разом зі студентами групи ПО(ск)-11 організовано профорієнтаційну онлайн-зустріч з випускниками ЗЗСО. Онлайн-захід проведено для учнів Галицького ліцею «Академічний», Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого», Назавизівського ліцею, Надвірнянського ліцею №2, Липовецького ліцею, Ілемнянського ліцею. На зустрічі були присутні завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, професор Оліяр М.П., доценти кафедри Цюняк О.П., Воробець О.Д., Копчук-Кашецька М.С., Довбенко С.Ю. У ході профорієнтаційного заходу абітурієнти переглянули відеозвернення ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професора Цепенди І.Є., ознайомилися із основними напрямами діяльності університету, освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті та на педагогічному факультеті зокрема. Під час онлайн-зустрічі основну увагу викладачі кафедри закцентували на ОП 013 «Початкова освіта», наголосили на важливості професії вчителя початкової школи, окреслили її переваги та перспективність навчання за цією ОП. Модератори заходу ознайомили учнів ЗЗСО з правилами та умовами вступу в університет, строками подачі заяв і термінами зарахування на навчання, поінформували про проведення викладачами кафедри педагогіки початкової освіти щотижневих онлайн-консультацій для абітурієнтів з питань вступу в університет. У рамах профорієнтаційної роботи було отримано контакти вступників для подальшого їх інформування про вступ в університет у 2021 р.