ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ ЗЗСО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ТА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

29 квітня 2021 р. відбувся профорієнтаційний захід для учнів ЗЗСО, організований доцентом кафедри педагогіки початкової освіти Ілійчук Л.В. разом зі студентами групи ПОІ-32. Онлайн-зустріч проведено для випускників Чорнопотоківського ліцею, Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла, Ріпненського ліцею, Долинського ліцею «Інтелект», Гутівського ліцею, Тисівської ЗОШ І-ІІІ ст., Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа. На заході були присутні завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, професор Оліяр М.П., доценти кафедри Цюняк О.П., Воробець О.Д., Копчук-Кашецька М.С., Довбенко С.Ю. Під час проведення онлайн-зустрічі викладачі продемонстрували майбутнім абітурієнтам відеозвернення ректора Цепенди І.Є., розповіли про лідерські позиції університету в міжнародних і вітчизняних рейтингах, потужний кадровий склад, перспективні освітні програми, наявні факультети та інститути в структурі університету. Модератори зустрічі ознайомили випускників ЗЗСО із правилами прийому та умовами вступу до університету, акцентуючи увагу на освітній програмі 013 «Початкова освіта», розповіли про терміни реєстрації електронних кабінетів та подачі документів для вступу в університет, продемонстрували сайт приймальної комісії, педагогічного факультету і кафедри, наголосили на можливості отримання додаткової інформації щодо вступу на щотижневих консультаціях, які проводять викладачі кафедри педагогіки початкової освіти. У межах профорієнтаційного заходу абітурієнти дали свої контакти для інформування їх про діяльність університету, основні етапи і терміни проведення вступної кампанії у 2021 р.