ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА У ЗЗСО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ТА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

28 квітня 2021 р. відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч з абітурієнтами, яку організувала доцент кафедри педагогіки початкової освіти Ілійчук Л.В. разом зі студентами групи ПОА-31. У заході взяли участь учні Струпківського ліцею, Пнівського ліцею, Сваричівського ліцею, Порогівського ліцею, Лоп’янського ліцею, Крилоського ліцею, Хімчинського ліцею «Інтелект», Голинського ліцею, Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника, Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На зустрічі були присутні завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, професор Оліяр М.П., доценти кафедри Цюняк О.П., Воробець О.Д., Копчук-Кашецька М.С., Довбенко С.Ю. У рамках онлайн-зустрічі вступникам продемонстрували відеозвернення ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Цепенди І.Є., ознайомили із факультетами та інститутами, які функціонують у структурі університету, та спеціальностями, на які здійснюється набір на педагогічному факультеті, розкрили особливості  цьогорічної вступної кампанії, наголосили на перевагах, які надає вступ в університет. Під час проведення профорієнтаційного заходу викладачі ознайомили учнів ЗЗСО із правилами прийому на навчання, строками подачі заяв і термінами зарахування, надали інформацію про перелік конкурсних предметів для вступу на спеціальність 013 «Початкова освіта». Випускники шкіл дали свої контакти для інформування їх про діяльність університету, основні етапи проведення вступної кампанії у 2021 р.