Професорка Деркачова О. С. взяла участь у Міжнародному науковому конгресі «Василь Стефаник і світова культура»

Професорка кафедри Деркачова О. С. взяла участь у Міжнародному науковому конгресі «Василь Стефаник і світова культура», присвячений 150-річчю з дня народження новеліста. Участь у конгресі взяли провідні літературознавці України, Європи та Сполучених Штатів Америки. Деркачова О.С. виступила із доповіддю «Homo solitarius у новелах Василя Стефаника» на одній із панелей, присвяченій дискурсу інтерпретацій творчости українського новеліста, де було розглянуто такі питання: енергія сутностей речей у Стефаниковому слові, фольклорно-міфологічна парадигма художнього мислення, національно-історичні коди Василя Стефаника, екзистенційні моделі поведінки героїв.