Зустріч викладачів кафедри педагогіки початкової освіти з випускниками Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради

Професор Галина Василівна Білавич, доценти Лариса Володимирівна Сливка та Ірина Михайлівна Гуменюк разом із магістрами спеціальності «Початкова освіта» Яриною Макар та Христиною Панас 13 травня 2021 р. провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями 10‑х та 11‑х класів Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради.

Випускники переглянули відеозвернення до майбутніх абітурієнтів ректора ПНУ Ігоря Євгеновича Цепенди, ознайомилися з інтернет-ресурсами, що репрезентують діяльність університету, педагогічного факультету і кафедри педагогіки початкової освіти, умовами вступу й особливостями навчання за освітньою програмою «Початкова освіта». Особливу зацікавленість викликала активна позанавчальна діяльність студентів і здобуття досвіду практичної роботи. Модератори зустрічі висловлюють подяку учням за приємне спілкування і плідну співпрацю!