УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА» У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

13-14 травня 2021 року на базі Комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Освітні і культурно-мистецькі практики в контексті інтеграції України у міжнародний науково-інноваційний простір». Партнерами проведення конференції виступили Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка (Республіка Білорусь), Академія «Bolashaq» (Республіка Казахстан), Європейський університет (Грузія), Сілезький Університет (Республіка Польща), Вроцлавський університет природничих наук (Республіка Польща), Економічний університет (Республіка Болгарія), Бельцький державний університет імені Алеку Руссо (Республіка Молдова). У конференції взяли участь студенти 3-4 курсів ОР «бакалавр» і здобувачі 1 курсу ОР «магістр» спеціальності «Початкова освіта» під керівництвом викладачів кафедри Любомири Ілійчук, Наталії Благун, Оксани Цюняк, Олексія Воробця, Марії Копчук-Кашецької, Ірини Гуменюк. 13 травня 2021 р. на секційному засіданні «Шляхи розвитку професіоналізму майбутніх учителів початкових класів в умовах Нової української школи» виступила доцент Любомира Ілійчук та магістрантка Наталія Котурбаш із доповіддю «Використання засобів позааудиторної роботи у підготовці майбутніх учителів до протинікотинового та антиалкогольного виховання дітей та молоді» під керівництвом доцента Лариси Сливки. 14 травня 2021 р. студенти взяли участь у роботі майстер-класу «Цифрові інструменти у вищій освіті для змішаного і онлайн навчання», за результатами якого отримають сертифікати. Залучення студентів до участі у міжнародних заходах і проєктах, програмах академічної мобільності є важливою складовою забезпечення якості професійної підготовки майбутніх фахівців і необхідною умовою реалізації ОП 013 «Початкова освіта». Будемо і надалі продовжувати нашу плідну співпрацю у рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Комунальним закладом вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» і Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.