ВИКЛАДАЧІ УНІВЕРСИТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ «СОЦІАЛІЗАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ У ВИКЛИКАХ СЬОГОДЕННЯ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

18 травня 2021 року на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція «Соціалізація особистості у викликах сьогодення: реалії та перспективи». У режимі онлайн зв’язку до участі в  заході доєдналися співорганізатори конференції: Інститут проблем виховання НАПН України, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (зокрема кафедра педагогіки початкової освіти), Мукачівський державний університет, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка та інші провідні наукові установи та заклади вищої освіти України.

У роботі конференції за тематичними напрямами (роль соціальних інституцій у процесі соціалізації особистості; психолого-педагогічні засади соціалізації особистості; культурологічний вектор соціалізації особистості; соціалізація дітей з особливими потребами в інклюзивному освітньому просторі; теоретико-методологічні засади підготовки сучасних фахівців соціономічної сфери) узяли участь викладачі, докторанти й аспіранти –  волонтери «Університету обдарованої дитини» (Марія Багрій, Галина Білавич, Наталія Благун,  Леся Височан, Олеся Власій,  Михайло Гнатюк, Ірина Гуменюк,  Тетяна Данилюк-Клубочкіна, Ольга Деркачова,  Олег Довгий, Ольга Жук,  Антоніна Томашевська,   Любомира Ілійчук, Марія Клепар, Світлана Мальона,   Оксана Протас,  Руслана Романишин,  Галина Русин, Борис Савчук, Лариса Сливка, Оксана Цюняк).

Як зазначили модератори конференції, доктори педагогічних наук, професори Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського   Наталія Султанова  та Інна Рогальська-Яблонська, для участі в роботі форуму  зареєструвалося близько 140 осіб з різних куточків нашої держави (Київ, Івано-Франківськ, Мукачево, Суми, Чернігів, Одеса, Переяслав, Умань, Кривий Ріг, Миколаїв та ін.), що засвідчує про надзвичайну актуальність тематики конференції та необхідність розв’язання її ключових завдань – вироблення стратегії та механізмів соціалізації особистості у викликах сьогодення.